Rabobank هلند

Project Description

 

Rabobank, Utrecht

 

Rabobank در Utrecht هلند

Rabobank  ، یک همکار از اتحادیه های اعتباری و بزرگترین موسسه اعتباری در بخش خصوصی در هلند است و در 50 کشور جهان شعبه دارد که در سال 2010 تکمیل گردید، ارتفاع ساختمان جدید 105 است .ساختمان  جدید دومین ساختمان بلند در شهر اوترخت پس از کلیسای جامع است.با نماد شیشه ای غیر معمول مجتمع کاملا  شفافی می باشد .

 در داخل فضایی برای 6500 کارمند با ساختار انعطاف پذیر وجود دارد که کارکنان مکان های ثابت کار ندارند بلکه در تمام سطوح با لپ تاپ های خود کار می کنند ..

Rabobank  در ساختمان جدید خود نیز استانداردهای مربوط به پایداری را اجراء  می کند ضریب انرژی ساختمان 35٪ کمتر از مشخصات مورد نیاز است، به حداقل رساندن انتشار گازهای گلخانه ای CO2، موضوع مهمی در هلند است  در تمام ساختمان های جدید خود  Rabobank  با استفاده از حداقل مواد ساختمانی، انرژی و آب، و در صورت امکان از مواد بازیافتی و انرژی های تجدید پذیر استفاده می کنند .

برای اطمینان از استفاده کارآمد از تمام ا نرژی مورد استفاده در مجتمع جدید در اوترخت، SAUTER سهم قابل توجهی در سیستم اتوماسیون نصب شده دارد. سیستم SAUTER EY-Modulo برای Rabobank  ایدال بوده و این باعث می گردد که تهویه مطبوع واحد های اضطراری، سیستم های حمل و نقل داخلی و بیش از 100 مبدل فرکانس با یکدیگر از طریق BACnet/IP ارتباط برقرار کنند . این دقیقا مفهوم انعطاف پذیری BMS را نشان داده و گام به گام گسترش  می یابد .

 

مشخصات BMS پیاده سازی شده در ساختمان ReboBank :

 20cabinets for primary automation

90cabinets for decentralize functions

2500room controllers

4000window blinds

6000strip lights

50000data points

 

 

 

Project Details