Evonik در شهرصنعتی Essen

Project Description

 

 

 

Evonik Industries AG

در شهر صنعتی Essen آلمان

 

راه حل کامل از یک منبع واحد برای مراکز نوآوری جدید

Evonik Industries AG یکی از بزرگترین شرکت های مواد شیمیایی مخصوص ا ست و بیش از 30 هزار نفر در سراسر جهان کار می کند. برای تحکیم تحقیق و توسعه، این شرکت دو مرکز نوآوری را در محل تولیدش در Essen ایجاد کرد یکی برای مواد جدید و سازگار با محیط زیست که در صنایع لاک و رنگ و دیگری برای محصولات نوآورانه و پایدار در صنعت لوازم آرایشی استفاده می شود.

دو ساختمان جدید شامل آزمایشگاه ها و فضای اداری با مساحت حدود 5000 متر مربع در پنج طبقه است. ساختمان های جدید برای بیش از 180 نفر کار می کنند 31 Evonik  میلیون یورو در مراکز تحقیقاتی جدید با استانداردهای زیست محیطی سرمایه گذاری کرده است.

راه حل های کامل از شرکت Sauter

در مراکز تحقیقاتی جدید، محصولات و تکنولوژی های مورد آزمایش و آزمایش خانوادهSAUTER –    modulo 5    EY – تمام 60 آزمایشگاه و 300 بوفه را به طور خودکار انجام می دهند. در مجموع 3800 نقطه داده به EY-modulo 5 متصل شده است. این راه حل بر اساس ایستگاه اتوماسیون آزمایشگاه ecos500 و شامل اجزای SAUTER متعدد است. این شامل کنترل کننده جمع و جور ASV115 VAV، مبدل جریان هوا SVU100   و شاخص عملکرد FCCP100 می باشد.

در سطح مدیریت نرم افزار مد رن مدیریت ساختمان  NovaPro  کنترل  و مانیتورینگ تمام اجزای تشکیل شده را از طریق  BACnet/IP   مدیریت کرده  برای مثال در هود اصلی  برای کنترل و نظارت بر بازگشت هوا مورد استفاده قرار می گیرد. این توابع با SAUTER CASE Plant Solution ایجاد شده است.

 در سطح اتاق از کنترلر ecos500 BACnet  برای اتوماسیون استفاده شده که برای تنظیم دمای اتاق و دمای بخار و زمان تغییر هوا بکار می رود ، همچنین با توجه به نوع کابین فوم، حجم هوای تغذیه  و بازگشت را متعادل می کند و تغییر هوا در اتاق را در حالت تنظیم مجدد کاهش می دهد. علاوه بر این، حالت تنظیم نور شب کابین های مخزن مربوطه می تواند به صورت جداگانه با توجه به برنامه زمانی تعریف شود.

در پایین ترین سطحBMS  آزمایشگاه حجم جریان را در کابین فوم کنترل می کند. به این ترتیب، مانع از تخلیه آلاینده ها از هود می شود و شرایط کار ایمن را تضمین می کند. اندازه گیری حجم جریان با یک مبدل جریان هوا SAUTER انجام می شود و به ایستگاه اتوماسیون EO-module 5 Ecos منتقل می شود.

 SAUTER  با تجربه 30 ساله  در برنامه ریزی و پیاده سازی تاسیسات دارویی و آزمایشگاهی توانست سهم کلیدی در میزان بالای     بهره وری در ساخت و بهره برداری مراکز نوآوری جدید Evonik ایجاد کند.

 

 

 

 

 

Project Details