فرودگاه فرانکفورت آلمان

Project Description

فرودگاه فرانکفورت آلمان

 

دریافت گواهینامه پایدارترین محیط فرودگاهی 

58 میلیون  مسافر 2 میلیون تن حمل و نقل هوایی،78،000 کارمند  آمار سالانه (2013) فرودگاه فرانکفورت  (Fraport) چشمگیر است.

 همچنین ساختمان جدید دفتر “Baufeld H” در قلب شهر فرانکفورت چشمگیر است. در طی یک دوره دو ساله ساختمان دو ساله، دفاتر اداری با نور 23000 مترمربع پوشش داده شده و بیش از هشت طبقه در حدود 700 کارمند اداری داشتند. این ساختمان جدید در مارس 2013 افتتاح شد و از آن زمان به عنوان دفتر مرکزی شرکت Fraport AG فعالیت می کرد.

او انتظارات زیادی در مورد انعطاف پذیری فضایی و گواهی پایداری به وجود آورد، چالش های خاصی را برای اتوماسیون ساختمان ارائه داد. با توجه به این، سیستم خانواده EY-modulo 5 از SAUTER انتخاب شد.

این سیستم ها کنترل های هوشمند برای سیستم گرمایشی و سرمایشی ، نورپردازی و سایه زنی را فراهم می کند و بخش های انعطاف پذیر اتاق را با دفاتر کوچک و بزرگ فعال می کند. مفهوم اتاق انعطاف پذیر، ایده آل برای همکاری بین تیم و مناسب انتقال دانش آسان در میان کارکنان است.

همپارچه سازی از طریق رابطهای استاندارد BACnet/IP  تبادل اطلاعات بین تمام سیستم های اتوماسیون و سیستم های تجهیزات را با حدود   10،000  دیتا تضمین می کند. در ترافیک هوایی که باعث ایجاد سر و صدا و ذرات زیادی می شودتمام پنجره های سه جداره بسته باقی می ماند. سایه گزیری در سمت داخلی پنجره ها نما را تمیز نگه دارد.

 با ساختار اداری متناسب با فرآیندهای کاری مدرن تاکید قوی بر بهره وری انرژی نیز گذاشته شد. با اعتماد از راه حل SAUTER، امکان دستیابی به اهداف پایداری بدون هیچ گونه مشکلی نیز وجود داشت و در سال 2013 “Baufeld H” گواهینامه DGNB طلا را دریافت کرد.

 

 

Project Details