صفحات لمسی AURUS

خانواده AURUS

خانواده AURUS تله تاسک شامل مجموعه ای از صفحات لمسی است که هر کدام با نقاط قوت خود باعث بالا بردن طراحی فضا های داخلی از قلعه های کلاسیک به یک آپارتمان مدرن می شوند.

از این خانواده 7 مدل مختلف وجود دارد، از یک صفحه لمسی معاصر تا یک صفحه نمایش لمسی کاملا برجسته با توجه به تغییرات، نیاز شما آنها به راحتی می توانند به یکدیگر تبدیل شوند.

صفحات شیشه ای حساس به لمس این خانواده ایجاد  یک احساس ساده در عین حال بی نظیر می باشد.

AURUS-1

 

 

جدیدترین عضو از خانواده   AURUS، AURUS-1 ، می باشد که با یک دکمه آن را بسیار ساده در استفاده و در عین حال در نوع طراحی بسیار زیبا می باشد.

 

AURUS-2

 

AURAS-2 یک همراه ایده آل در اتاق با ویژگی های محدود است، زیبا و بسیار ساده طراحی شده که با دو دکمه شما می توانید عملکرد ها را کنترل کنید.

 

AURUS-2 SENSE

 

 

AURUA-2 ترکیبی از حرکت و تشخیص نور با عملکرد های اتوماسیون خانگی می باشد ، بدون نیاز به فشردن یک دکمه AURUS حضور شما را احساس خواهد کرد.

 

AURUS-4 TEMP

 

 

دارای چهار دکمه لمسی و یک صفحه نمایش کوچک است که نمایش تنظیمات دما و  درجه حرارت اندازه گیری شده در آن موجود می باشد این یک جایگزین بسیار کامل و ظریف و شیک از یک ترموستات می باشد.

 

AURUS-4S

 

AURUS-4S برادر بزرگ  AURUS-2 می باشد ، با هر دکمه از 4 دکمه می توان عملکردهای اتوماسیون خانگی را کنترل کرد که با یک طراحی ساده و زیبا در دسترس می باشد

 

AURUS-4XL

 

AURUS-4XL  نسخه بزرگتر ازAURUS-4S   می باشد، با هر دکمه از 4 دکمه می توان عملکردهای اتوماسیون خانگی را کنترل کرد، که با یک طراحی ساده و زیبا در دسترس می باشد.

 

AURUS-OLED

 

 

برای ویژگی های بیشتر و کنترل گزینه های عملکرد اتوماسیون خانگی مانند چراغ ها، درجه حرارت صدا و غیره در یک مکان مورد استفاده قرار می گیرد.

 

AURUS-OLED PLUS

 

 

به عنوان یک پانل کنترل مرکزی برای ارتقاء سیستم تله تاسک موجود نصب و راه اندازی می شود در واقع این مدل ویژگی های بیشتری نسبت به AURUS-OLED بوده و کنترل گزینه های عملکرد اتوماسیون خانگی مانند چراغ ها، درجه حرارت، صدا و غیره در یک مکان مورد استفاده قرار می گیرد.

 

AURUS-TFT

 

 

جمع و جور و بطور آسان مورد استفاده قرار می گیرد و با نظارت نا محدود و توانایی انجام عملکرد های متفاوت اتوماسیون خانگی توسط صفحه نمایشی گرافیکی لمسی کوچک و ایده آل در دسترس می باشد.

 

FLUSH MOUNTING KIT FOR AURUS TOUCH PANELS

 

 

توسط قاب توکار یا روکار امکان نصب صفحات لمسی تله تاسک روی دیوارهای بتنی یا سنگ مرمر امکان پذیر می گردد.

 

ON-WALL BOX FOR AURUS FAMILY

 

 

این جعبه دیواری موجب  نگاه خاص تر به AURUS شده که کاملا متناسب بر روی هر دیوار قرار می گیرد.