Baseboard Radiator

Baseboard Radiator

گروه صنعتی اتوماسیون نقره ای با پشتوانه تولید قبلی رادیاتور قرنیزی و با برطرف کردن معایب  مشکلات گذشته این سیستم اقدام به تولید رادیاتوز قرنیزه نسل جدید خود نموده است،که این دانش و تکنولوژی نوین جهت استفاده صحیح و بهینه از انرژی و فضا همچنین تلفییق زیبایی امنیت و در نهایت فراهم ساختن آسایش مصرف کننده میباشد و برای هرچه بهتر و جلب رضایت  مشتریان آن را به سیستم های نوین هوشمند نموده است.

مزایای کلی رادیاتور های قرنیزی

1-عدم اشغال فضا

2-همخوانی از لحاظ رنگ و شکل با دکوراسیون داخلی

3-انتقال سریع دما:رسیدن محیط به دمای مطلوب در مدت 15-20 دقیقه

4-یکنواختی دما در محیط:اختلاف دما بین گرم ترین و سرد ترین نقطه محیط 1/8 درجه سانتیگراد

5-قابلیت نصب در ساختمان های در حال ساخت و ساخته شده

6-افزایش سرعت نصب و کاهش هزینه آن

7-تعمیر و نگهدار آسان

8-امنیت استفاده

9-صرفه جویی اقتصادی در مصرف سوخت دمای پایین آب نسبت به شوفاژ و گرمایش از کف

مزایای رادیاتور های قرنیزی نسل جدید گروه صنعتی اتوماسیون نقره ای

  • سیستم برتر تک لوله ای باعث کاهش قابل توجه افت فشار در مسیر سیستم گرمایشی میگردد که باعث میشود امکان استفاده ا ز هرنوع پیکیج موجود در بازار فراهم گردد. در سیستم دو لوله ای به علت افت فشار بالا، تنها با سیستم موتورخانه و یا پکیج زمینی گرمایش مطلوب حاثل میگردد و اغلب پکیج های دیواری قادر تامین افت فشار آن نمیباشند.
  • بنا به درخواست مشتریان محترم مدل آترا با ارتفاع 12 سانتی متر برای تامین نظر اکثریت مشتریان طراحی و ارائه گردیده است. این مدل ضمن دارا بودن ظرافت و زیبایی بیشتر نطابق سلیقه مشتریان محترم،قابلیت بیشتری در عبور از زیر دربها و سرویس بهداشتی و کمد و اتاق ها دارد.
  • سیستم تک لوله ای ضمن کاهش تعداد اتصالات غیر ضروری که باعص افزایش ضریب اطمینان سیستم از نظر نشتی می گردد، باعص افزایش سرعت نصب و همچنین کاهش قیمت تمام شده میگردد.
  • در رادیاتور های قرنیزی تک لوله ای گروه اتوماسیون صنعتی نقره ای، اشتباه در ترتیب چیدمان لوله های رفت و برگشت هیچ تاثیری در نحوه ککار سیستم ندارد، در حالی که همین اشتباه در رادیاتور های قرنیزی دو لوله نسل قدیم باعص عدم کار کرد آن می گردد.
  • نسل جدید رادیاتور های قرنیزی گروه صنعتی اتوماسیون نقره ای،ضمن حذف قطعات پباستیکی، امکان انتخاب دیگر هیچگونه محدودیتی در طیف رنگ و انواع نقوش رادیاتور قرنیزی قابل تصور نیست و مهندسین محترم معمار ساختمان می توانند تمامی سفارش های خاص خود را به این گروه سفارش دهند.
  • سیستم ساده و سریع نصب نسل جدی رایاتور ها قرنیزی گروه صنعتی اتوماسیون نقره ای از مزایای خاص آن بوده بطوریکه زمان تحویل و راه اندازی را به حداقل ممکنه می رساند.
  • امکان نصب تجهیزات و هوشمند سازی برای کنترل دما و محیط مطابق با نیاز مصرف کنندگان محترم و همچنین امکان راه اندازی و خاموش کردن سیستم از راه دور بهه وسیله تلفن همراه از نکات برجستخ نسل جدید رادیاتور های قرینزی گروه اتوماسیون نقره ای می باشد.
  • نسل جدید رادیاتور های قرنیزی با توجه به نوع طراحی تک لوله ای در اتصالات انعطاف پذیر آن قادر به خنثی کردن اثرات مخرب انبساط و انقباض طولی پروفیل در اثر گرم و سرد شدن را دارد.